środa, 19 czerwca 2013

WYPRZEDAŻ półproduktów decoupage!!

Kochane Moje! Zrobiłam dziś porządki. Okazało się, że jednak mam dużo miejsca na półkach ;o) Przy okazji znalazłam kilka... kilkanaście rzeczy, które kupiłam celem ozdabiania, ale leżą i leżą i nic. Może Wam się przydadzą? Zachęcam do zakupów, bo jak nie, to wystawię na allegro! ;o) Koszty przesyłki ustalę wg cennika Poczty Polskiej (chyba, że któraś chce odebrać osobiście - to zapraszam). Osoby zainteresowane lub chcące o coś dopytać proszę o maila na galeriamiau@gazeta.pl Pomysły na ozdabianie znajdziecie w zakładce Galeria

Komódka po lewej z dwoma szufladami wykonana z cienkiej sklejki wym 18x18x10 cm. Mogę wrzucić do paczki drewniane nóżki takie jak ma sąsiednia komódka. Cena 10 zł Dostępne 2 szt.

Komódka po prawej (bez nóżek) z trzema szufladami wykonana z cienkiej sklejki wym 12x12x15 cm. Mogę wrzucić do paczki drewniane nóżki takie jak ma sąsiednia komódka. Cena 10 zł Dostępne 3 szt.

Najzwyklejsze puszki po herbatkach dla dzieci. Małe i duże. Mam ich chyba z 30 szt... A to dzięki zaprzyjaźnionym mamom ;o) Oddam za darmo każdą ilość ;o) Po odpowiednim ozdobieniu idealne do przechowywania rzeczy różnych ;o) Ja np w malej trzymam herbaty w torebkach a w dużej klamerki czyli żabki do prania.

Takie sobie ceramiczne serduszko do zawieszenia, lekko uszczerbione (można przeszlifować papierem ściernym)
i z małym ubrudzeniem. Nie mam pomysłu, chociaż śliczne jest ;o) Dostępna 1 szt; cena 2 zł


Drewniany świecznik na trzy świeczki typu tea light. Wym: dł 22 wys 4,5 cm Cena 5 zł. Dostępne 8 sztuk3 komentarze:

 1. gdyby nie to, że właśnie dziś odebrałam paczkę z pudełkami to na pewno coś bym wybrała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zainteresowana kółkami - Jakie są koszty przesyłki ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam!
  Szkatuły z lusterkiem są jeszcze?A świeczniki za 2 zł?
  Opakowań po herbatkach zgarnęłabym za pozwoleniem z 10-uczestniczki bibliotekowych czwartków miałby się na czym wykazać:)

  Moc pozdrowień.
  Fanka z Czernicy

  OdpowiedzUsuń